Nostradamus Kehanetleri
Tarih: Pazar, Eylül 16 @ 21:41:54 PDT
Konu Basligi: Fikra ve Eglence

1. söz söylemektir isi, acinnca agzini parlar disi ,20. yyda herkes ona bakacak, kurbaga suratlidir bu kisi (reha muhtar kehaneti)

2. beyazdir çatisi, dünyanin batisi, bir kadinin agzinda, hükümdarin sopasi (monica lewinski olayi diye tahmin ediliyor)3. dört duvarli bir evde, açildi her bir perde, bu yariti kaybeder, mantikli olan geveze (bbg'yi melihin kazanmasina dair kehanet)

4. sanirsin papagan, kisa boylu lafazan, nükteyi kaçirinca, vurdular ayagindan (ismail türütün kursunlanmasi)

5. kimse bilmez neye benzer, alimler onu gizler, adi ne diye sorarsan ona diyecekler ginger (ginger kod adli amerikan icadi)

6. bu gece barda, gönlüm hovarda, çalsin sazlar oynasin kizlar, nayda nayda ninayda (fenerbahçenin sampiyonluguna dair kehanet)

7. cok buyuk biri, megaloman bir kisi, basa getirildiginde sasirtacak herkesi. [mustafa denizli hakkindaki kehanetlerden sadece biri)

8. 20. yy' bi kisi, sol gözünde var bi tiki, o yasta kalkmaz herhalde fiki, batircak türkiyeyi benden solemesi (politik kehanet..)

9. domates yiyerek girdim gerdege, iki yatakta yaptim, üç kere yerde, simdi eywallah etmiyorum hiç bir derde, [küresel viyagra kehaneti]

10. çesit çesit sekiller dökülüyor gökten, kafana göre yerlestir, gönlünce eglen, erkenden bu iste ben bir kralim dersen, baskasinin skorunu görünce, olursun sersem [tetris üzerine bir denemesiymis, asiri sahte bulunmus]

11. mart kapidan baktiracak, kazma kürek yaktiracak, bunu gören dervis kisi yenikaradan günes gibi dogacak ( subat krizi ve dervis hakkindaki kehanet)Bu bir Delikodu.com haberidir ;)
index.php

Haberin adresi:
index.php/article.php?sid=148